niedziela, 16 czerwca 2024
HomeSowia Chatka
logo2Ogromne doświadczenie lektorów.

Sowia Chatka

Sowia Chatka to szkoła specjalizująca się w nauczaniu dzieci w wieku od 3 miesiąca życia po 6 klasę szkoły podstawowej. Od lutego 2013 roku po czerwiec 2014 zajęcia prowadzone były w budynku mieszczącym się przy ulicy Wierzbickiej 26/44. Jednakże już od września 2014 szkoła została przeniesiona do budynku będącego siedzibą Fabryki Języka, zajmując jego drugą część.

Od początku istnienia Sowiej Chatki Fabryka Języka grała istotną rolę w procesie jej rozwoju. Poprzez wsparcie merytoryczne oraz ogromne doświadczenie umożliwiła przekonanie znacznej części rodziców do skorzystania z usług innej (czyt.: naszej) szkoły działającej na rynku języków obcych dla dzieci, który zajmowany był wcześniej jedynie przez jedną instytucję. Rodzice Ci oraz ich dzieci pozostali z nami i w pełni przekonani do naszych metod, uczestniczyli w przeprowadzce na ulicę 25 Czerwca.

To tu rozpoczął się nowy rozdział w historii Sowiej Chatki. Razem z Fabryką Języka tworzymy szkołę, gdzie powietrze pachnie profesjonalizmem. Choć coraz bardziej luksusowi, na zawsze pozostaniemy najbardziej rodzinną szkołą języków obcych w Radomiu.